Izmēģini viedās mājas darbību mūsu birojā - Strautnieku ielā 39

Autors KraBS

Piedāvājam izzināt plašo viedās mājas tehnoloģiju klāstu pie mums!

Savā birojā esam izveidojuši viedās mājas tīklu no dažādu zīmolu ierīcēm, šeit varēsi iepazīt un izmēģināt visnoderīgākās ierīces savā ikdienā, atrast visus bezvadu ierīču plusus un mīnusus, pārbaudīt mājas drošības sistēmas, kā arī viedo ierīču darbību dažādos tīklos kā ZigBee un WiFi, bet mūsu eksperti palīdzēs atrast vislabāko risinājumu tieši Tavam īpašumam. 

Viedās mājas tehnoloģijas ļauj māju īpašniekiem bez piepūles automatizēt un uzlabot ikdienas uzdevumus - iedomājies, ka pamosties viegli ieslēdzoties apgaismojumam tieši Tev piemērotā temperatūrā, ko iepriekš iestatījis viedais termostats. Ieejot virtuvē, kafijas automāts uzvāra gardāko kafiju, pateicoties iepriekš iestatītiem grafikiem, sensoriem vai balss komandām. Izejot no mājas automātiski ieslēdzas apsardze, bet viedās rozetes izslēdz neizmantotās ierīces, ietaupot enerģiju, turpretī atnākot mājās vārti atvērsies paši, viedā cepeškrāsns palīdzēs Tev ātrāk pagatavot ēdienu un ieslēgsies visas iepriekš iestatītās ierīces lai uzlabotu Tavu komforta sajūtu. Viedās mājas iespējas ar katru dienu kļūst arvien plašākas un drīz vien tā jau būs neatņemama sastāvdaļa ikvienā mājā.

Piesaki konsultāciju par Viedās mājas iespējām mūsu birojā pa tel. 29551356 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.!

Lasīts 379 reizes