SIA KRABS

Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt klientiem labiekārtot savu māju un tās apkārtni, izmantojot dažādas tehnoloģijas, integrējot tajā automātiskās sistēmas un risinājumus, kas atvieglo un paātrina ikdienā paveicamos uzdevumus.

 

icon 1

xd

icon 2

 

Metāla izstrādājumi

Jau vairāk kā 15 gadus izgatavojam kvalitatīvus metāla izstrādājumus pēc pasūtījuma. Piedāvājumā ir vārti, žogi, nojumes, lapenes un nestandarta konstrukcijas. Izveidosim jebkādu izstrādājuma dizainu tieši Jūsu vajadzībām, kā arī atradīsim vislabākos risinājumus Jūsu komfortam un labsajūtai. Katram izstrādājumam garantējam 10 izcila darba gadus, kā arī nepieciešamības gadījumā veicam jau esošo konstrukciju vai izstrādājumu apkopi un remontu.

 

Žalūzijas

Mājas interjera izveidei piedāvājam dažādu veidu žalūzijas logiem un durvīm. No plašā audumu dizainu klāsta Jūs nepārprotami atradīsiet savam mājoklim piemērotāko un labāko, bet mūsu meistari parūpēsies par to, lai žalūzijas kalpotu pēc iespējas ilgāk un kvalitatīvāk, uzstādot tās ņemot vērā Jūsu interjera īpašības. Veicam arī žalūziju apkopi un remontu.

 

Automātiskās sistēmas

Laika gaitā esam iztestējuši un pārbaudījuši dažādu veidu automātiskās sistēmas mūsu piedāvātajiem produktiem, tāpēc atradīsim labāko un ērtāko veidu, kā automatizēt un pielāgot izstrādājumus ņemot vērā Jūsu iespējas, vajadzības un mājokļa interjera vai eksterjera īpašības

 

KRABS

mīļākās lietas Jūsu mājā.

 

Pasūtīt jebkāda veida metāla izstrādājumus vai interjera elementus ir iespējams:

- Aizpildot pasūtījuma veidlapu mūsu mājaslapā: krabs.lv/veikt-pasutijumu
- Sazinoties ar mums e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
- Zvanot pa tālr. 29551356 vai 26713186